HaxBallLigaSkoków

Forum HaxBallLigaSkoków. Zapraszamy ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-02-06 22:04:30

Kamil Stoch

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 9
Punktów :   

Wywiad z Go by Kamil Stoch

Witam, z tej strony Kamil Stoch, organizator Ligi Skoków Narciarskich w Haxballu. Przeprowadzę dziś wywiad z jednym z zawodników naszej ligi, którym jest Go. Jest on jednym z wielu debiutantów w naszej lidze.

Kamil Stoch: Witam Cię Go. Chciałbym z Tobą przeprowadzić wywiad, gdyż jutro rusza nasza liga skoków narciarskich. Właściwie będą to kwalifikacje do sobotniego konkursu w Kuusamo. Co Pan sądzi o przygotowaniach do ligi?

Go: Te przygotowania są fajne. Skoczyłem 151,5m w Kuusamo, ale nadal muszę zlikwidować błędy.

Kamil Stoch: Jesteś debiutantem w lidze, tak samo jak inni. Skoczyłeś na treningu 151,5 metra, a to jest nieoficjalny rekord skoczni. Bardzo Ci gratuluję. Nie czujesz jakiejś presji przed zawodami w Kuusamo?

Go: Czuję presję. Nie lubię tej skoczni i nie umiem na niej dobrze skakać pomimo, że mam rekord. Nie potrafię mocno się wybić, dlatego muszę jeszcze trochę potrenować.

Kamil Stoch: Przejdźmy teraz do zawodników. Według Ciebie, kto jest głównym faworytem do zwycięstwa w zbliżającym sie sezonie?

Go: Dzisiejszy trening wygrał MBITO, myślę, że to on jest głównym faworytem do zwycięstwa w Pucharze Świata.

Kamil Stoch: Ten sezon jest jednak niezwykły. Zdarza się on raz na cztery lata, gdyż są w nim rozgrywane Igrzyska Olimpijskie, które właśnie są rozgrywane co cztery lata. Jest także Turniej Czterech Skoczni i Mistrzostwa Świata w Lotach. Nietypowa impreza to Zakończenie Pucharu Świata czyli 4 konkursy i w Oslo, i w Planicy. Puchar Świata to wszystkie konkursy. Na jaką imprezę Pan się najbardziej nastawia?

Go: Najbardziej przyciągają mnie Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Tutaj jest najwyższy poziom. Wyższy nawet niż na mistrzostwach świata. Wszyscy na nie czekają.

Kamil Stoch: Przejdźmy teraz do poszczególnych Reprezentacji. Nie wszyscy się jeszcze zapisali, ale Ty jesteś w składzie Reprezentacji Czech razem z Sebolem. Jak określasz swoje drużynowe szanse z partnerem w składzie i która reprezentacja jest dla Ciebie głównym faworytem do zwycięstwa w Drużynowym Pucharze Świata?

Go: Moim głównym faworytem w tym sezonie w drużynowych konkurencjach i w Pucharze Narodów jest Polska. Jest to skład dwóch faworytów Pucharu Świata i organizatorów do ligi. Na treningach spisywali się rewelacyjnie jako dwoje najlepszych. Ta Reprezentacja nie da raczej większych szans rywalom. Jeśli jednak chodzi o mojego partnera w Reprezentacji Czech, którym jest Sebol, to nie jest to może jakiś niesamowity i genialny zawodnik, ale potrafi zaskoczyć, jak większość. Jak będziemy regularnie trenować, to myślę, że miejsce na podium w Pucharze Narodów i Drużynowym Pucharze Świata powinno się dla nas znaleźć.

Kamil Stoch: Co sądzi Pan o systemie rozgrywania w konkursach Pucharu Świata? 10 najlepszych zawodników do Kuusamo awansuje do I serii sobotniego konkursu. Sześciu najlepszych awansuje do II serii, i tylko te sześć miejsc jest punktowane.

Go: To jest dość trudny system rozgrywania, gdyż rywalizacja tutaj jest bardzo duża i czasem bardzo dobre skoki nie mogą dać awansu nawet do I serii. Trzeba będzie się porządnie postarać i wytrzymać presję, co tutaj jest raczej najważniejsze.

Kamil Stoch: A więc to by było na tyle. Dziękuję ci że udzieliłeś dla nas wywiadu. Do zobaczenia na jutrzejszych kwalifikacjach.

Go: Ja również dziękuję. Do zobaczenia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanfreestyle.pun.pl www.starwarsworld.pun.pl www.bunt.pun.pl www.naszaaklasa.pun.pl www.party-club.pun.pl