HaxBallLigaSkoków

Forum HaxBallLigaSkoków. Zapraszamy ;)


#1 2014-02-07 16:45:47

Kamil Stoch

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 9
Punktów :   

Wywiad z MBITO by Kamil Stoch

Witam, z tej strony Kamil Stoch, organizator Ligi Skoków Narciarskich w Haxballu. Przeprowadzę dziś kolejny wywiad z jednym z zawodników naszej ligi, którym jest MBITO. Jest on jednym z wielu debiutantów, ale także faworytów do zwycięstwa w naszej lidze.

Kamil Stoch: Witam Cię MBITO. Chciałbym przeprowadzić z Tobą wywiad, bo godzinę temu minęły pierwsze kwalifikacje. Jesteś jednym z faworytów do zwycięstwa w Pucharze Świata. Co Pan sądzi o przygotowaniach do ligi i po dzisiejszych kwalifikacjach?

MBITO: Przygotowania minęły poprawnie tak jak zaplanowałem z drugim organizatorem ligi. Co do kwalifikacji to jak na pierwszą taką imprezę był to udany występ. Skok nie był do końca udany jednak to piąte miejsce zawdzięczam słabym skokom moich przeciwników.

Kamil Stoch: Dzisiejsze kwalifikacje bezkonkurencyjnie wygrał Leddox. Wysoką klasę i formę potwierdzili także Go i Eddie Edwards skacząc kolejno na 147,5 i 147 metrów. Kamil Stoch, czyli Twój kolega z Reprezentacji i Ty byliście tuż za nimi skacząc w okolicach 145 metra. Czy także jutro ta trójka potwierdzi wysoką klasę?

MBITO: Oczywiście, że tak. Rozmawiałem z Kamilem Stochem po kwalifikacjach i z tego co zapamiętałem z tej rozmowy to to, że będzie on walczył o podium. Co do tej dzisiejszej najlepszej trójki to skoczyli perfekcyjnie. Trenowałem z Leddox'em tuż przed kwalifikacjami i pokazywał on tam życiową formę!

Kamil Stoch: Jeśli chodzi o różnicę między pierwszą a drugą piątką, to jest to jedna wielka przepaść, dlatego raczej nic Wam nie zagraża w spadku do drugiej piątki i jutro cała Wasza piątka będzie miała punkty, a reszta będzie się bić o to jedno miejsce, które jest premiowane awansem do finałowej II serii. Czy jesteście w stanie walczyć o podium z Leddoxem, Go czy Eddie?

MBITO: Będziemy liczyć na słaby skok Eddie'go. Co do wyprzedzenia Go to raczej to będzie zadanie Kamila bo raczej ja nie mam małych szansa. Liczę na trzecie miejsce a Stoch jak mówił na drugie.

Kamil Stoch: Co sądzi Pan o drugiej piątce, w której znaleźli się: RoTPL, Mrówa, Apolisto, Ktoschris i BumBum?

MBITO: Dla mnie RoTPL to dobry zawodnik i pewnie to pokaże w następnym konkursie. Mrówy osobiście nie znam więc nie będę go przedwcześnie oceniał.

Kamil Stoch: Jeśli jednak chodzi o imprezy sportowe w skokach narciarskich w tym sezonie, to która dla Pana jest najważniejsza?

MBITO: Dla mnie najważniejszą imprezą będzie oczywiście Puchar Świata. Chcę w nim zająć minimum czwarte miejsce. Ważne też będą Igrzyska Olimpijskie. Tak pokaże największą klasę. (śmiech)

Kamil Stoch: To chyba o wszystkim podyskutowaliśmy po tych kwalifikacjach. Dziękuję za wywiad i życzę samych sukcesów w tym sezonie. Do zobaczenia.

MBITO: Do zobaczenia.

Ostatnio edytowany przez Kamil Stoch (2014-02-07 19:59:00)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomia.pun.pl www.lightteam.pun.pl www.yellington.pun.pl www.emixandkaroandasia.pun.pl www.footballforum.pun.pl